reklama

LG vyvrátilo možnou spolupráci s Huawei

LG vyvrátilo možnou spolupráci s Huawei
2013-12-17T12:40:01+01:00
• 17. 12. 2013

V posledních dnech často zmiňované téma v zahraničních médiích kolem spekulované spolupráce mezi společnostmi LG a Huawei bylo stručným vyjádřením umlčeno. První zprávu přinesl server Korea Times, který informoval o pomoci oživení výroby chytrých telefonů LG ze strany Huawei pro získání ještě většího podílu na mobilním trhu, a to vytvořením společného podniku.

LG Huawei

Ačkoliv se jednalo o velmi stručné prohlášení, její šíření probíhalo opravdu závratným tempem. Pro jihokorejského výrobce tyto měsíce bezpochyby patří k těm nejúspěšnějším. Může za to, jak vlastní vlajkový model s označením G2, tak i nově uvedené retenční zařízení pro Google v podobě modelu Nexus 5.

Analytik citovaný v původní zprávě hovoří o nepodařeném roce, kdy Huawei na klíčové mobilní trhy dodal více chytrých zařízení, zapadajících svou výbavou do základní třídy. Nicméně tyto nepodložené informace společnost LG Electronics vyvrátila s tím, že v minulosti neexistovala a nyní neexistuje žádná komunikace s Huawei, týkající se nějaké bližší spolupráce.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim