reklama

BlackBerry opouští další dvě vysoce postavené osoby

BlackBerry opouští další dvě vysoce postavené osoby
2013-12-18T12:13:59+01:00
• 17. 12. 2013

Nedávné jmenování nového generálního ředitele a s ním několika dalších ředitelů jednotlivých divizí ve společnosti BlackBerry přináší opět změny na vedoucích pozicích. Jeden z pracovníků se v rozhovoru pro deník The Wall Street Journal rozpovídal o nových odchodech. Ještě v říjnu kanadský výrobce zmítaný prodejem momentálně prochází v skutku velkou restrukturalizací, která zřejmě ještě nezná svého konce.

BlackBerry

Prvním mužem na odchodu je Chris Wormald, který zastával funkci výkonného viceprezidenta pro fúze a akvizice BlackBerry. Následovat ho bude Rick Costanzo, jakožto výkonný viceprezident zodpovědný za prodeje v celosvětovém měřítku. Oba mají opustit společnost během několika následujících týdnů, takže začátek nového roku by mohl přinést jejich nástupce.

John Chen přebral v listopadu křeslo generálního ředitele po Thorstenu Heinsovi s tím, že uvnitř firmy zavede agresivní politiku. Nakonec stejně chystaná finanční zpráva za uplynulé čtvrtletí odhalí opět další ztrátu, v níž se jejich akcie propadly o 0,46 dolarů a ve srovnání se čtvrtletím z loňského roku půjde o propad ve výši 0,22 dolarů. Jedinou finanční injekcí nejspíš budou odpisy neprodaných zařízení na skladě.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim