reklama

BlackBerry utahuje opasky, rok 2014 přinese jen 2 zařízení

BlackBerry utahuje opasky, rok 2014 přinese jen 2 zařízení
2013-12-29T09:00:12+01:00
• 29. 12. 2013
1

Velké změny uvnitř firmy BlackBerry za poslední půl rok mají značný vliv na další plány pro příští rok. První zprávy hovořily o méně než šesti nových zařízeních v roce 2014, následně kanadský výrobce připustil výrobu dvou modelů pro vyšší třídu a dvou nově do nižší třídy. Nicméně nový generální ředitel snad naposledy mění záměr pro rok 2014, který připouští výrobou pouze dvou zařízení.

blackberry

John Chen nechce jít v šlépějích ostatních výrobců, kteří ve svém portfoliu nabízejí modely pro každou třídu, nýbrž se bude soustředit na zákazníky se zájmem si připlatit za chytrý telefon z vyšší třídy. Podle Wall Street Journal potřebuje BlackBerry zmírnit zjištěná rizika v zásobách a z toho plyne, že v následujícím roce lze očekávat pouze spekulované modely s označením Z50 a Q30.

Zatímco Q30 dostane kultovní hardwarovou QWERTY klávesnici, model Z50 vystřídá momentálně prodávanou Z30. Přesné specifikace prozatím výrobce neprozradil, ale k jejich postupnému uvolňování může docházet v nejbližší době.  Můžeme například očekávat výkonnější procesor.

Zdroj: blogs.wsj.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

no doufám že se dostanou zase do plusu…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim