reklama

Byli zatčeni tři vysoce postavení manažeři z HTC

Byli zatčeni tři vysoce postavení manažeři z HTC
2013-12-29T10:23:21+01:00
• 29. 12. 2013

HTC se v poslední době snaží najít tu nejlepší cestu, která by společnost vytáhla z problémů. Již jsme zaznamenali několik změn strategií, přičemž investice byly učiněny i v oblasti reklamy. Bohužel tchajvanský výrobce má i interní problémy se svými zaměstnanci.

htc-thomas-chien

Dle agentury Reuters byli zatčeni tři vysoce postavení manažeři – Thomas Chien (viceprezident produktového designu), Wu Chien-Hung  (ředitel pro výzkum a vývoj) a Justin Huang (senior manažer pro design a vývoj). Měli se dopustit zveřejnění tajných informací kolem nadcházejících novinek. Údajně se to týkalo i připravovaného prostředí Sense 6.

Informace měli obdržet lidi vytvářející novou společnost v Číně, která má být podporována čínským městem Chengdu. V tuto chvíli probíhá vyšetřování a hlavní osobou, která měla všechno vést, má být Thomas Chien, který stál třeba za modelem One.

Zjevně HTC musí začít řešit problémy uvnitř společnosti. Nejedná se o jediný problém v poslední době. Někteří manažeři raději odešli z firmy, aby si mohli založit vlastní.

Zdroj: reuters.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim