reklama

Themer přechází do veřejného beta testování

Themer přechází do veřejného beta testování
2013-11-01T08:00:25+02:00
• 1. 11. 2013
1

Většina z vás již zaznamenala celkem nový launcher s názvem Themer, o kterém již psal kolega Jiří Smrž. Ten běžel první měsíc v uzavřené beta verzi. K jeho používání jste tedy potřebovali kód, na který se celkem dlouho čekalo. Aplikace ještě sice nevystoupila z testovací fáze, ale nyní je dostupná pro všechny.

Screenshot_2013-10-13-13-38-17

Limitací používání však zůstává minimální verze Android 4.1 a vyšší. Vývojáři se rozhodli uvolnit aplikaci pro veřejnost po více než 550 tisících registrací do fronty na kód.  Zároveň tvůrci uvedli, že dosud došlo ke stažení už více jak 1,5 milionu témat. Oproti údaji dva týdny starému je to 0,5 milionu více, což je na doposud uzavřenou uživatelskou komunitu velmi pěkné číslo.

Já osobně jsem při testování narazil na nízký počet dostupných témat. Ale s uvolněním aplikace pro veřejnost se dá očekávat rozšíření výběru.

Themer-Gallery-most-popular

Pozn.: Protože se stále jedná o beta verzi, musí lidé počítat s možností výskytu pádů či jiných chyb.

logo-app Themer: Launcher, HD Wallpaper MYCOLORSCREEN Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Michal Císařovský

Student ČZU v Praze, který se zajímá o vše kolem Androidu, především o aplikace. Rád zkouší nové komunitní ROM a především se neustále zabývá grafickými úpravami svého telefonu. Jeho nejoblíbenější modelovou řadou jsou Xperie. Mezi jeho další záliby patří fotografování, hudba a divadlo.

Komentáře

Danny Macho

2. 11. 2013, 10:08

já jsem tedy už při testování narazil na velmi velké množství témat… věcí druhou je, jak ta témata fungovala… jsou vlastně tvořeny formou widgetů a ty se občas špatně umístí či posunou a při swipe gestu na domácí obrazovce se widgety natočí (podobně jako na poslední kartě základního launcheru čistého androidu), což úplně ničí efekt tématu…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim