reklama

Cyanogen smartphone – Z vlastnĂ­ dĂ­lny nebo od novĂ©ho partnera?

Cyanogen smartphone – Z vlastnĂ­ dĂ­lny nebo od novĂ©ho partnera?
2013-11-22T23:18:46+02:00
• 23. 11. 2013
1

Nedávno jsme se dočkali zcela nové společnosti Cyanogen Inc, která vzešla z komunitního projektu. S novou investicí se pustili do práce a v tuto chvíli existuje první smartphone od Oppo, který je oficiálně dodáván s CyanogenMod, což je verze systému Android. Kromě toho byl nedávno představen oficiální jednoduchý instalátor této ROM, který jsme samozřejmě vyzkoušeli.

Ne dlouho na to se začalo spekulovat o dalším zařízení, které by mělo být vybaveno taktéž CyanogenMod. Samotná společnost Cyanogen na sociální sítí potvrdila, že má nového hardwarového partnera, ale nikdo zatím netuší, kdo by to mohl být.

website_logo.for-hardware-partner

 

Zahraniční média začala pátrat po sebemenších náznacích, přičemž by se mohlo jednat o firmu, která teprve vznikne. Krátce na to jsme se dozvěděli, že jeden předních lidí společnosti Oppo,Pete Lau, opouští svou pozici a mohl by stát ve vedení zmíněné společnosti, která bude spolupracovat s Cyanogen.

Jak již to bývá, i v tomto případě si budeme muset počkat na oficiální zprávu, která nám potvrdí nebo vyvrátí všechny spekulace.

Pokud se dosavadní informace stanou skutečností, bude mít nová firma před sebou nelehký úkol. Již jsme byli svědky několika podobných pokusů. Za zmínku stojí třeba firmy Kazam, NewKia nebo Jolla. Ovšem v jejich v případech se stále nemůžeme bavit o úspěchu.

Zdroj: androidbeat.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Faea už delší dobu prezentuje vývoj romky pro jejich železo, i na oficiálních stránkách o tom píšou: http://www.faeamobile.com/
Sám mám Faea F2S pro který má být CM tak by mě to moooc potěšilo :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim