reklama

Aplikace Google Play získává úpravu pro tablety aktualizováno

Aplikace Google Play získává úpravu pro tablety [aktualizováno]
2013-11-22T07:30:35+02:00
• 22. 11. 2013

Aktualizováno 22. 11.

Dnešním dnem se mírně mění Obchod Play pro tablety, kde vám budou nabídnuty v první řadě aplikace, které jsou přizpůsobeny pro tato větší zařízení. V podstatě se jedná o menší změnu, kterou najdete jen na několika úvodních záložkách. Stále máte možnost přepnout na zobrazení všech aplikací.

designed_for_tablets_googleplay

Původní článek 11. 10.

Aplikace Obchod Google Play prošla v poslední době celkem zásadními změnami, přičemž na začátku tohoto roku přibyla nová možnost třídění. Pokud otevřete obchod na tabletu, můžete si nechat vyfiltrovat aplikace, které jsou určeny pro tento typ androidích zařízení.

2013-10-11 17.05.33_framed

V souÄŤasnosti tuto nabĂ­dku najdete u kaĹľdĂ© sekce na hlavnĂ­ obrazovce – nejpopulárnÄ›jší placenĂ©, nejoblĂ­benÄ›jší zdarma, nejprodávanÄ›jší, nejoblĂ­benÄ›jší placenĂ© novinky, nejoblĂ­benÄ›jší novinky zdarma a populárnĂ­. Ovšem v základu jsou zobrazeny aplikace všeho druhu – jak pro smartphony, tak i pro tablety. Od 21. listopadu dojde k celkem malĂ© ale vĂ˝znamnÄ› zmÄ›nÄ›. Ve výše uvedenĂ˝ch sekcĂ­ch se budou novÄ› objevovat v základu aplikace optimalizovanĂ© pro tablety, ale budete moci zmÄ›nit vĂ˝bÄ›r skrze známou nabĂ­dku.

NejvÄ›tší dopad bude mĂ­t tato zmÄ›na na vĂ˝vojáře, kteří budou muset doplnit data souvisejĂ­cĂ­ s tabletovou verzĂ­ aplikace. VeškerĂ© informace najdou ve vĂ˝vojářskĂ© konzoli, kde najdou podrobnosti. Pokud tak neuÄŤinĂ­, spadne jejich aplikace do sekce pro smartphony – neobjevĂ­ se v základnĂ­m seznamu pro tablety.

opt-tips-crop-720

Zdroj: android-developers.blogspot.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim