reklama

Pantech Vega Note: nový rival pro Galaxy Note III a One Max

Pantech Vega Note: nový rival pro Galaxy Note III a One Max
2014-03-12T11:07:04+01:00
• 11. 10. 2013

Přerostlých zařízení, často zvaných phablet, se v poslední době objevuje na mobilním trhu čím dál více. Svůj přírůstek chystá v nejbližších dnech představit i americká společnost Pantech, která nyní finišuje s přípravami konference, kde by se měla odehrát premiéra modelu Vega Note. Údajně by mělo jít o úhlavního konkurenta pro již prodávaný Galaxy Note III od Samsungu a chystaný One Max od HTC.

Pantech Vega Note - tloušťka

Podle posledních zpráv má odhalení phabletu proběhnout v první polovině října, kdy se navíc pravděpodobně dočkáme dalšího zařízení se snímačem otisků prstů, stejně umístěného, jako má mít připravovaný model One Max od HTC a akorát s tím rozdílem, že Vega Note nabídne jiný tvar skeneru. Do dnešního dne nejsou bohužel známy žádné oficiální specifikace, tudíž všechny informace vycházejí ze spekulací.

V každém případě se očekává 5,9palcový displej s Full HD rozlišením (1080 x 1920 pixelů), který bude možné ovládat dodaným stylusem. Mezi hardwarovými prvky můžeme zmínit čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 od Qualcommu taktovaný na 2,3 GHz, 2GB operační paměť RAM nebo LTE modul. Softwarovou část zřejmě uzavře operační systém Android ve verzi 4.2.2 Jelly Bean.

Pantech Vega Note - zadní část

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat