reklama

LG Fireweb – první chytrý Firefox OS telefon

LG Fireweb – první chytrý Firefox OS telefon
2013-10-25T10:00:14+02:00
• 25. 10. 2013

Vzestup operačního systému Firefox OS opět nabírá na větší strmosti. Tomuto faktu přihrává další velký výrobce, který představil nové zařízení s platformou právě od Mozilly. Jedná se o jihokorejskou společnost LG zahajující výrobu chytrého telefonu s názvem Fireweb. Po předchozích zkušenostech opět hardwarová stránka neuchvátí, ale fanoušky nový přírůstek samozřejmě potěší.

Mozilla-Firefox-OS-no-own-branded

Příliš mnoho bližších informací není známo, nicméně můžeme počítat se 4palcovým displejem zaujímající HVGA rozlišení s 480 x 320 pixelů. Výkon bude dodávat procesor od Qualcommu s pouze jedním jádrem a dodávanou frekvencí 1 GHz. Úložný prostor v základu nabídne 4GB velikost, každopádně ten dále rozšíříte díky přítomnosti slotu na paměťové microSD karty.

LG Fireweb - přední panel LG Fireweb - zadní panel

Zadní část doplňuje 5megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením a přisvětlovací LED diodou. První kusy LG Fireweb budou dostupné speciálně pro mobilního operátora Vivo z Brazílie, kde jej pořídíte za cenu v přepočtu 3 834 Kč bez daně a dalších poplatků nebo při podpisu smlouvy za pouhých 1 102 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat