reklama

Youtube zřejmě nabídne předplatné na hudbu

Youtube zřejmě nabídne předplatné na hudbu
2013-10-25T09:00:51+02:00
• 25. 10. 2013

Prvního října jsme se dočkali v naší malé zemi spuštění sekce Google Play Hudba. Kromě samotného nákupu jednotlivých písní nebo celých alb můžeme  využívat za velmi dobrých cenových podmínek neomezenou službu Naplno. Na sociálních sítích se v souvislosti s touto novinkou ozývalo, že se již uživatelé nemohou vymlouvat na nedostupnost hudbu, což si většinou kompenzovali nelegálním stahováním.

Zřejmě se ale dočkáme speciálního předplatného u Youtubu, kde bychom měli najít taktéž možnost předplatit si neomezený poslech hudby a hlavně videoklipů. Zřejmě se bude jednat o zcela novou vrstvu, která by obsahovala všechny hudební klipy bez reklam.

073012-YOUTUBE-120edit

Jako další bonus zřejmě bude možnost si tento obsah stáhnout na pozdější použití, kdy nebudeme mít k dispozici internetové připojení. Součástí asi bude i možnost přehrání celých albumů od interpretů, ale nevím, jak vše bude implementováno. Ostatně mnoho umělců vytvoří videoklipy jen na několik písniček.

Pokud si myslíte, že si nepřehrajete klipy bez předplatného,  máme pro vás dobrou zprávu. Budete zde zřejmě stále k dispozici běžný model přehrávání takového obsahu, jen videa budou obsahovat reklamu a nebudeme si je moci stahovat do zařízení.

Zřejmě s těmito novinkami souvisí nová funkce u aplikace pro Android, která bude uvedena mezi širokou veřejnost v průběhu listopadu. Několik nezávislých zdrojů potvrzuje jiný formát předplatného, přičemž měsíční poplatky by mohly být totožné s Google Play Hudba Naplno.

Dokonce se zmiňuje i větší aktualizace aplikace Youtube pro Android, ale to bychom zacházeli moc do spekulací. V současnosti se neví, kdy by se nový formát mohl objevit, ale samotné smlouvy o poskytování obsahu mají být již podepsány.

Zdroj: billboard.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat