reklama

Walt Disney vyráží na mobilní trh s Disney Magic 1

Walt Disney vyráží na mobilní trh s Disney Magic 1
2013-08-16T07:50:12+01:00
• 16. 8. 2013

Jedno z největších hollywoodských studií, Walt Disney, vstoupilo do mobilního průmyslu a představilo v Číně pod vlastní značkou Disney Mobile chytrý telefon s názvem Disney Magic 1. Ačkoliv barevné sladění dorůžova spíše zařízení více přibližuje ženskému pokolení nežli mužskému, přední panel především zapůsobí na nejmenší osazenstvo.

Disney Mobile

Model Disney Magic 1 s číselným označením M007 při rozměrech 130,5 x 65 x 8,5 mm a hmotnosti 127 gramů má v přední části vsazen 4,5palcový IPS displej s HD rozlišením a 2megapixelovou kamerku pro uskutečnění videohovorů. Výkon dodává čtyřjádrový procesor MT6589 od MediaTeku s frekvencí 1,2 GHz a 1GB operační paměť RAM.

Vnitřní paměť nabízí pouze 16GB kapacitu, kterou dále nerozšíříte pomocí paměťové karty. Zadní část je opatřena 8megapixelovým fotoaparátem s přisvětlovací LED diodou, digitálním zoomem nebo autofokusem a nevyměnitelnou lithiovou baterií o velikosti 1700 mAh. O softwarovou výbavu se stará operační systém Android ve verzi 4.2.1 Jelly Bean.

Disney Magic 1

Zbylý seznam specifikací doplňuje FM rádio, GPS, A-GPS, Wi-Fi nebo Bluetooth. Příliš velkou šanci na úspěch nelze do tohoto zařízení vkládat, jediná cesta k oslovení alespoň děti může vést přes upravené prostředí do stylu Mickey Mouse. Nakonec ani způsob distribuce není zrovna povedený, jelikož Disney Magic 1 je k dispozici pouze u jediného internetového prodejce, a to za cenu 1999 čínských jüanů (tj. v přepočtu 6 338 Kč) bez daně a dalších poplatků.

Zdroj: gsminsider.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim