reklama

HTC plánovalo modifikaci smartphonu jako Motorola u Moto X

HTC plánovalo modifikaci smartphonu jako Motorola u Moto X
2013-08-15T16:41:27+01:00
• 15. 8. 2013

Motorola zaujala svět nejnovějším smartphonem Moto X. Tentokrát se největší pozornost neupírá na hardware, byť má své klady, ale na samotnou možnost přizpůsobení designu mobilu. Prozatím se bude jednat jen o exkluzivní záležitost pro amerického operátora AT&T, ale následně bude dostupná i pro další zákazníky. Zřejmě se ale neplánuje globální rozšíření této služby. Nyní se ale objevují informace, že HTC mělo nabídnout něco podobného.

htcdesignstudio1_640_large_verge_medium_landscape

Ovšem v případě tchajvanského výrobce nemělo být použito zařízení s Androidem. Možnost modifikace byla plánována pro HTC 8XT, který vychází z modelu HTC 8S a je vybaven taktéž systémem Windows Phone. Zákazníci měli mít možnost změnit barvy jednotlivých součástí smartphonu, přičemž nechyběla možnost gravírování vlastního textu na zádech smartphonu. Dle dostupných informací se mělo jednat o společný projekt s americkým operátorem Sprint.

Bohužel ze všeho sešlo kvůli komplexnosti a náročnosti celého projektu. Pokud se ale ukáže, že se Motorola trefila do přání zákazníků a její projekt uspěje, je možné, že HTC oživí své původní plány.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim