reklama

Velký herní výprodej na Google Play nabízí až 67% slevy

Velký herní výprodej na Google Play nabízí až 67% slevy
2013-08-29T08:11:58+01:00
• 29. 8. 2013

Ke konci letních prázdnin si Google pro své uživatele s Androidem přichystal velký výprodej zajímavých herních titulů, mezi nimiž se nachází i opravdové skvosty.

Populární pixel-artová adventura Superbrothers Sword & Sworcery patří mezi nejlépe hodnocené hry pro mobilní platformy, zkusit by si ji tak měl úplně každý (36 Kč/-60 %).

logo-app Superbrothers Sword & Sworcery Capybara Games 4,30 US$ ANDROID

Mezi nejlépe hodnocené logické hry zase patří famózní The Room (20 Kč/-50 %).

logo-app The Room Fireproof Games 1,08 US$ ANDROID

Nesmírně populární seriál podle komiksu The Walking Dead v podobě strategie pro Android s podtitulem Assault by si rovněž nemohl nechat ujít žádný příznivec zombie hororů (29 Kč/-50 %).

logo-app The Walking Dead: Assault Skybound LLC 2,99 US$ ANDROID

Pro příznivce hudby a jednoduchého ovládání tu je novinka s názvem Dropchord, která navíc disponuje skvělými efekty (20 Kč/-67 %).

logo-app Dropchord Double Fine Productions 0,99 US$ ANDROID

Ve skvělé akční adventuře Waking Mars se zase vžijete do role průzkumníka planety Mars, na které na vás bude čekat spousta překvapení (38 Kč/-60 %).

logo-app Waking Mars Tiger Style 2,99 US$ ANDROID

Jako poslední je tu titul s názvem Spider: Secret of Bryce Manor, který vypráví dobrodružství malého pavouka v kombinaci s hádankami i skvělým soundtrackem (20 Kč/-50 %).

logo-app Spider: Secret of Bryce Manor Tiger Style 1,99 US$ ANDROID
reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim