reklama

Pantech požádal o ochrannou známku na Fablet

Pantech požádal o ochrannou známku na Fablet
2013-08-10T07:57:51+01:00
• 8. 8. 2013

Jestliže si myslíte, že období patentových sporů a podávání různých mnohdy nepochopitelných přihlášek na patenty je u konce, tak se zřejmě mýlíte. Společnost Pantech, která pochází z Jižní Koreje, požádala o ochrannou známku na slovo Fablet, čímž naznačuje, že to stále vře mezi producenty na poli známých tabletofonů, phabletů a nyní i fabletů.

Pantech

Důvodů k registraci slova může existovat hned několik. Pantech ve své nabídce nabízí zařízení Vega No. 6, s nímž by mohla chtít vyrazit na mezinárodní trh, jelikož je momentálně dostupný pouze v několika málo zemích. Druhá varianta připadá názvu pro zcela nový telefon s nadměrnými rozměry, jehož distribuce by se rozrostla do celého světa.

Poslední možnost lze přiřknout pouhé pojistce proti ostatním výrobců, kteří by chtěli více propagovat svá přerostlá zařízení za použití slova fablet neboli phablet. Pantech tímto krokem má v hrsti výrobce s modely jako je LG Optimus G Pro nebo rovnou celou řadu Galaxy Note od Samsungu. Nezbývá nic jiného než doufat, že výrobce relativně kvalitní telefony vyšle na trh mimo Korejský poloostrov.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim