reklama

MoDaCo Switch je pro Galaxy S4 a možná bude pro Nexusy

MoDaCo Switch je pro Galaxy S4 a možná bude pro Nexusy
2013-08-23T08:47:34+01:00
• 23. 8. 2013

MoDaCo Switch aplikace se proslavila díky své jednoduché funkcionalitě, za kterou se skrývá hodně práce. V podstatě do této doby mohli majitelé HTC One jednoduše přepínat mezi čistým Androidem a Androidem se Sense. Vývoj samozřejmě pokračuje dál, přičemž autor projektu chtěl vytvořit tuto možnost i pro Samsung Galaxy S4. Byl zde ale jeden háček.

googleplayeditionlead04

Požádal komunitu skrze Indeigogo o 1000 dolarů, aby práce mohly začít. Nakonec získal více jak 2000 dolarů. Dnes zde máme první video s beta verzí pro SGS4, přičemž by se měla brzy objevit i pro veřejnost. Prozatím probíhá neveřejné testování. Můžete se podívat na videu níže, že přepnutí systémů je velmi jednoduché.

Veškeré potřebné informace následně najdete v oficiální vláknu k této modifikaci ve fóru na modaco.com. Ovšem nyní se ukazuje, že se možná připravuje další rozšíření, ale tentokrát pro zařízení Nexus. Není zatím přesně definováno, jestli se bude pracovat na verzi pro smartphone, tablet, nebo prostě pro všechny typy.

Screenshot_204

Asi si říkáte, proč podobnou funkci zavádět na zařízení, která mají čistý Android již v základu, že? Paul O’Brien zde ale vidí možnost, jak si přepínat mezí čistým systémem a třeba CM verzí. Součástí má být i OTA aktualizace pro CM. Zatím není stanoveno přesné datum, takže si musíme počkat.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim