reklama

Note 2 Hidden Settings – objevte skrytá nastavení u SGS4 a Galaxy Note 2

Note 2 Hidden Settings – objevte skrytá nastavení u SGS4 a Galaxy Note 2
2013-08-23T08:40:57+01:00
• 23. 8. 2013
1

Rádi experimentujete a máte všechno nastavení „pod palcem“? Pokud ano, máme pro vás tip na zajímavou aplikaci. Note 2 Hidden Settings je určena pro zařízení Samsung, konkrétněji Galaxy Note II a Galaxy S4. Je zde ještě nutnost mít root a také stock (tovarní) verzi systému. A co vlastně aplikace přináší? Snadný přístup k rychlému nastavení věcí, které za normálních okolností vyžadují úpravu systémových souborů. Nabízí tedy přístup ke skrytým systémovým nastavením.

nexusae0_1_thumb15 nexusae0_2_thumb8

Kromě přístupu root není již nic nutného a stačí tedy aplikaci nainstalovat, přidělit jí práva root a začít používat. Otevře se vám seznam velmi zajímavých nastavení, například zvuky spouště, nekonečné scrollování, řízení rotace v galerii, nastavení uvnitř fotoaparátu, internetového prohlížeče atd. Tato aplikace je použitelná pouze na nástavbě TouchWiz, protože obsahuje určité specifikace, které jiné ROM neobsahují. Nelze jí tedy používat na většině ROM na bázi AOSP.

Upozorňujeme, že instalaci provádíte na vlastní nebezpečí. Autor, ani redakce Dotekománie nebere za případné následky žádnou odpovědnost.

logo-app Note 2 Hidden Settings SteinApps Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Geek, začínající programátor (nejen android) aplikací, skalní příznivec a uživatel Androidu, ROM experimentátor. Když zrovna nesedím u PC, tak na kole. Studuji Průmyslovku (IT) v Praze, mám rád dobrou kávu, pizzu a čínu !

Komentáře

Jáson Hviezda

23. 8. 2013, 10:09

Škoda, že po rootnutí se telefon nespáruje s AllShare Cast Dongle. Jinak bych třeba i využil nebo aspoň vyzkoušel.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim