reklama

Google Plus pro Android získává významnou aktualizaci

Google Plus pro Android získává významnou aktualizaci
2013-08-14T14:42:36+01:00
• 14. 8. 2013
1

Právě dnes se má začít šířit nová verze aplikace Google Plus pro Android s číslem 4.1. Můžeme se těšit na několik významných změn. Začneme jednou drobností – Pokec již není součástí aplikace Google Plus. Díky tomu se Google zbavuje kompletně tohoto komunikačního nástroje, který se ani nerozšířil. Veškerou historii budete moci stáhnout skrze TakeOut.

1account-page-switch

Zásadní novinkou je možnost přepínání účtů. Konečně se nebudeme muset přepínat odhlášením z aplikace a následným přihlášením. Celý proces nebyl příjemný a poměrně dlouho trval. Nyní se tato funkce integrovala v lepší podobě do samotné aplikace a mezi účty se budete moci jednoduše přepínat. Samozřejmě to platí i pro Google Plus Stránky.

3drive-photos 2apps-for-business

4location-sharing-filter 4location-sharing-settings

Další změna je v oblasti sdílení polohy, kde je více možností – nově můžete sdílet polohu s vybranými kruhy. Dokonce došlo na integraci fotografií a videí z vašeho cloudového úložiště Drive. Google Apps pro Byznys jsou nyní plně podporovány, ale musíte mít povolenou síť Google Plus. Prozatím si musíme počkat na dostupnost aktualizace.

logo-app Google+ Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: plus.google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

PetrikCZ78

14. 8. 2013, 18:58

Osobně nevidím žádný extra přínos v této aplikaci. U Google to jde od devíti k pěti…viz Hangouts…příklad toho jak se dá dobrá apk (pozn. Google Talk) totálně pohřbít. Takhle to půjde dál a dál:-(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim