reklama

Majitelé Google Glass mohou do projektu Explorer pozvat své kamarády

Majitelé Google Glass mohou do projektu Explorer pozvat své kamarády
2013-07-31T06:51:59+01:00
• 31. 7. 2013

Zdroj: Dotekomanie.cz

Google usilovně pracuje na projektu chytrých brýlí, jenž je v současnosti v uzavřeném beta testování. To znamená, že jen několik set lidí může testovat a vyvíjet aplikace na Google Glass, za které museli zaplatit 1 500 dolarů. I tak si Google vybíral, kdo vlastně dostane tuto příležitost. Nedávno jste měli příležitost si vyzkoušet tuto technologickou hračku na vlastní kůži díky Martinovi Pelantovi, který jedny brýle vlastní.

google-glass

Obyčejní lidé, kteří by si je chtěli pořídit, musí čekat minimálně rok, než se dostanou ve své vylepšené podobě do běžného prodeje, ale nyní vzniká další příležitost. Google rozeslal emaily stávajícím majitelům, kteří dostali šanci přizvat do projektu Explorer své kolegy, známé nebo kamarády.

glass-email-invite

Google si ovšem nadiktoval podmínky. Do projektu může být přizvána jen osoba žijící v USA, která je plnoletá a může si Google Glass vyzvednout osobně v San Francisku, v New Yorku nebo v Los Angeles. Zřejmě se podmínky ještě dlouho nezmění a my v Evropě si budeme muset počkat ještě nějaký čas, než si je budeme moci zakoupit.

Zdroj: marketingland.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim