reklama

Google spustil službu a web Záběry (Views) v Mapách

Google spustil službu a web Záběry (Views) v Mapách
2013-07-31T06:23:11+01:00
• 31. 7. 2013

S příchodem Androidu 4.3 jsme se dočkali inovované aplikace pro focení, přičemž se na tiskové konferenci zmínila jen změna v ovládání. Následně jsme se dozvěděli, že největší novinkou je vylepšená funkce PhotoSphere. I z ohlasů našich čtenářů vidíme, že samotné panoramatické fotky (360°x360°) mají lepší kvalitu. V podstatě se dá říci, že Google s tímto projektem uspěl v jeho „beta“ verzi a nyní jej podpoří dalšími novinkami.

Screenshot_167

Dnes v noci jsme se dočkali nového webu a spíše služby, která se v angličtině jmenuje Google Maps Views a v češtině to jsou Google Mapy Záběry. Jedná se vlastně o centrum všech fotografií pořízenými skrze funkci PhotoSphere, ale pokud byste si mysleli, že Google řídí výběr, tak to není zcela pravda. Do databáze můžete přidat i vlastní výtvory a pochlubit se svým přátelům. Služba se nachází na této adrese: google.com/maps/views.

Screenshot_168

Samozřejmě nesmí chybět i oficiální stránka PhotoSphere, kde se dozvíte základní informace, nebo se zde také nachází celkem zajímavá služba. Pokud máte záběry pořízené skrze váš fotoaparát (zrcadlovku), tak je můžete převést pomocí tohoto nástroje.

Někteří uživatelé ale mohou poznamenat, že tato novinka konkuruje české službě SphereShare.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim