reklama

Chrome pro Android přináší překlad stránek

Chrome pro Android přináší překlad stránek
2013-07-11T06:27:09+01:00
• 11. 7. 2013
1

Již nějakou dobu se Google snaží značně posunout se ve vývoji mobilního prohlížeče Chrome, který má nyní i svou beta verzi v obchodě Play. Dnes jsme se dočkali další aktualizace stabilní verze, která přináší zajímavé novinky. Na smartphonech můžeme využívat zobrazení na celou plochu displeje, přičemž tato funkce přichází i pro tablety.

Nově jsou podporovány i další jazyky, zejména pak ty, které jsou psané zprava doleva. Tato novinka vás asi nijak nenadchla, ale po dlouhé době přichází možnost překladu stránek. Zatím jsme si tuto funkcu mohli užívat jen na běžném Chromu pro počítače a notebooky, ale nyní se vám zobrazí lišta v horní části prohlížeče, kde vám bude nabídnut překlad do vašeho jazyku. Bude záležet, jaký máte nastaven na zařízení. Aktualizace Chromu se začíná dnešním dnem šířit, ale u nás v redakci jsme ji zatím neobdrželi.

 nexusae0_361 nexusae0_119

logo-app Prohlížeč Chrome – Google Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

SGS 4 Vodafone, aktualizováno dnes, funguje jako dosavadní Chrome Beta, lišta s nabídkou překladu vyskočí dole, ne nahoře. Ještě bych přivítal možnost skrýt notifikační lištu, ať je full screen dotažen do dokonalosti… Jinak se Chrome opravdu hodně zlepšuje. Kvůli navrátivší se podpoře Flashe však využívám více Dolphin. Chrome rozhodně u zahraničních stránek nedocenitelný.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim