reklama

5 aplikac├ş ze storu: v┼íehochu┼ą na iOS

5 aplikac├ş ze storu: v┼íehochu┼ą na iOS
2013-07-10T14:00:18+01:00
ÔÇó 10. 7. 2013

M├íme tu dal┼í├ş st┼Öedu a s n├ş pokra─Źov├ín├ş seri├ílu 5 aplikac├ş ze storu. Dnes se po t┼Öech t├Żdnech op─Ťt na platform─Ť iOS pod├şv├íme na r┼»zn├ę aplikace a hry, p┼Öi─Źem┼ż v┼íechny dnes zmi┼łovan├ę jsou k dispozici zdarma.

obrázek 5 (2)

 

Tine Wings

V r├ímci v├Żro─Ź├ş 5 let existence obchodu AppStore je p├ír aplikac├ş a her zdarma a jednou z nich je sice ji┼ż trochu star┼í├ş, ale p┼Öeci v├Żborn├í hra s n├ízvem Tiny Wings. Principem je dostat sv├ęho pt├í─Źka, kter├ęmu d├íte jm├ęno, co nejd├íle p┼Öes mnoho ostrov┼» d├íl a d├íl bez toho, aby v├ím usnul. To doc├şl├şte v─Ťt┼í├şmi a plynulej┼í├şmi odrazy od zem─Ť.

obrázek 4 (2) obrázek 5 (3)

logo-app Tiny Wings Developer Zdarma iOS

Flashlight

Na t├ęto aplikaci s jednoduch├Żm ├║─Źelem rozsv├ştit va┼í├ş zadn├ş LED diodu m─Ť velice zaujala mo┼żnost blik├ín├ş podle r┼»zn├Żch frekvenc├ş od 2 Hz a┼ż do 20 Hz. D├íle je tu tak├ę mo┼żnost pomoc├ş morseiovky blikat SOS k├│d. Flashlight je s reklamou a zdarma.

obrázek 5

logo-app Flashlight. Developer Zdarma iOS

Minion rush

V├Żborn├í hra stav├şc├ş na principu Temple run, p┼Öi─Źem┼ż zde m├íte t├ęmatiku na p┼Öedloze filmu J├í padouch. Va┼í├şm c├şlem je ovl├ídat mal├ę roztomil├ę stvo┼Öen├ş jm├ęnem Minion a po cest─Ť pln├ę p┼Öek├í┼żek sb├şrat co nejv├şce ban├ín┼». Hra je pom─Ťrn─Ť pestr├í, z po─Ź├ítku jste v laborato┼Öi Grua a pozd─Ťji se dostanete na povrch do m─Ťstsk├ę ─Źtvrti. Tak├ę pln├şte r┼»zn├ę ├║koly a sv├ęho Minion ┬ám┼»┼żete vylep┼íovat. Samoz┼Öejmost├ş je propojen├ş s Facebookem. Minion Rush je zdarma a krom iOS je i na Android.

obrázek 1 obrázek 2

Traktor DJ

Dal┼í├ş aplikace dostupn├í zdarma p┼Öi v├Żro─Ź├ş 5 let AppStore. Jedn├í se o pom─Ťrn─Ť propracovan├ę mixov├ín├ş dvou skladeb s mnoha mo┼żnostmi. Nab├şz├ş se zde import z va┼í├ş iTunes knihovny nebo i Dropboxu. Pokud si chcete zahr├ít na DJ, tak je tato aplikace ide├íln├ş pro v├ís.

obrázek 1 (2) obrázek 3 (2)

logo-app Traktor DJ for iPhone Developer Zdarma iOS

Zachra┼ł ┼íneka

Nov├í ─Źesk├í hra od brn─Ťnsk├ęho studia┬áAlda Games, ve kter├ę je va┼í├şm ├║kolem ochr├ínit ┼íneka p┼Öed padaj├şc├şmi kameny a slune─Źn├şmi paprsky. K ochr├ín─Ťn├ş m├íte k dispozici r┼»zn├ę p┼Öedm─Ťty, d├şky kter├Żm ┼íneka doprav├şte do ├║krytu nebo ho prost─Ť skryjete dan├Żmi p┼Öedm─Ťty. ┼áneka budete zachra┼łovat celkem ve 24 ├║rovn├şch a zcela zdarma.

obrázek 3 obrázek 4

logo-app Zachra┼ł ┼íneka Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Miroslav R┼»┼żi─Źka

Redaktor a moder├ítor na na┼íem YouTube kan├ílu a nad┼íenec do modern├şch technologi├ş, kter├Ż na na┼íem webu p┼»sob├ş ji┼ż od roku 2013. Mobiln├ş telefony ho ale zaj├şmaj├ş ji┼ż od d─Ťtstv├ş.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim