5 aplikací ze storu: všehochuť na iOS

5 aplikací ze storu: všehochuť na iOS
2013-07-10T14:00:18+02:00
• 10. 7. 2013

Máme tu další středu a s ní pokračování seriálu 5 aplikací ze storu. Dnes se po třech týdnech opět na platformě iOS podíváme na různé aplikace a hry, přičemž všechny dnes zmiňované jsou k dispozici zdarma.

obrázek 5 (2)

 

Tine Wings

V rámci výročí 5 let existence obchodu AppStore je pár aplikací a her zdarma a jednou z nich je sice již trochu starší, ale přeci výborná hra s názvem Tiny Wings. Principem je dostat svého ptáčka, kterému dáte jméno, co nejdále přes mnoho ostrovů dál a dál bez toho, aby vám usnul. To docílíte většími a plynulejšími odrazy od země.

obrázek 4 (2) obrázek 5 (3)

logo-app Tiny Wings Developer Zdarma iOS

Flashlight

Na této aplikaci s jednoduchým účelem rozsvítit vaší zadní LED diodu mě velice zaujala možnost blikání podle různých frekvencí od 2 Hz až do 20 Hz. Dále je tu také možnost pomocí morseiovky blikat SOS kód. Flashlight je s reklamou a zdarma.

obrázek 5

logo-app Flashlight. Developer Zdarma iOS

Minion rush

Výborná hra stavící na principu Temple run, přičemž zde máte tématiku na předloze filmu Já padouch. Vaším cílem je ovládat malé roztomilé stvoření jménem Minion a po cestě plné překážek sbírat co nejvíce banánů. Hra je poměrně pestrá, z počátku jste v laboratoři Grua a později se dostanete na povrch do městské čtvrti. Také plníte různé úkoly a svého Minion  můžete vylepšovat. Samozřejmostí je propojení s Facebookem. Minion Rush je zdarma a krom iOS je i na Android.

obrázek 1 obrázek 2

Traktor DJ

Další aplikace dostupná zdarma při výročí 5 let AppStore. Jedná se o poměrně propracované mixování dvou skladeb s mnoha možnostmi. Nabízí se zde import z vaší iTunes knihovny nebo i Dropboxu. Pokud si chcete zahrát na DJ, tak je tato aplikace ideální pro vás.

obrázek 1 (2) obrázek 3 (2)

logo-app Traktor DJ for iPhone Developer Zdarma iOS

Zachraň šneka

Nová česká hra od brněnského studia Alda Games, ve které je vaším úkolem ochránit šneka před padajícími kameny a slunečními paprsky. K ochránění máte k dispozici různé předměty, díky kterým šneka dopravíte do úkrytu nebo ho prostě skryjete danými předměty. Šneka budete zachraňovat celkem ve 24 úrovních a zcela zdarma.

obrázek 3 obrázek 4

logo-app Zachraň šneka Developer Zdarma iOS

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat