reklama

ZTE Grand S Flex zamíří i na český trh

ZTE Grand S Flex zamíří i na český trh
2013-06-29T08:02:40+02:00
• 29. 6. 2013

Agentura zastupující čínskou společnost ZTE v České republice přichází mezi veřejnost s příjemnou zprávou, podle které se vlajková loď výrobce určená pro letošní rok – ZTE Grand S Flex – dostane i na náš trh. Informace týkající zahájení prodeje, prodejní ceny či bližších specifikací jsou prozatím velkou neznámou, i přes to první náznaky byly již prozrazeny.

ZTE Grand S

Chytrý telefon s názvem Grand S Flex bude z převážné části vycházet ze zařízení Grand S, jehož premiéra proběhla na začátku tohoto roku na veletrhu spotřební elektroniky CES v americkém Las Vegas. Mezi základní specifikace můžeme zařadit 5palcový Full HD displej, čtyřjádrový procesor od Qualcommu APQ8064+9215M s taktem 1,7 GHz, 2GB operační paměť RAM, 16GB uživatelskou paměť a operační systém Android 4.1 Jelly Bean.

Změn se tedy dočkají jen některé výše zmíněné technické specifikace a také designové provedení přístroje. Nakonec bude na českém mobilním trhu k dispozici od konce srpna, přičemž s odhadem lze předpokládat zahájení prodeje v polovině září, což záleží na konkrétní dohodě mezi distributory a prodejci. Poslední záležitostí je samotná cena ZTE Grand S Flex, která se bude pohybovat na hranici v rozmezí 8 000 až 8 500 Kč včetně DPH.

 ZTE Grand S - displejZTE Grand S - fotoaparátZTE Grand S - barvy

Zdroj: TZ

Zdroj: ztedevices.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat