reklama

Chcete neomezená data za 150 Kč? Relax mobil vám je dá

Chcete neomezená data za 150 Kč? Relax mobil vám je dá
2013-06-28T17:43:36+02:00
• 28. 6. 2013
14

Dnes už většina zákazníků vlastnících smartphone potřebuje pořádnou nálož dat, ale běžní operátoři jim je nechtějí dát. Naštěstí tu jsou virtuální operátoři, kteří to dokážou, ovšem zákazník se musí na pár měsíců uvázat.

logo

Další český virtuál se jmenuje Relax mobil a podle všeho využívá infrastrukturu společnosti T-Mobile. Nabízí zejména výhodná data a za měsíční poplatek 50 Kč i levné volání. A to ani nemusí být pravda, protože pro prvních 1 000 zákazníků je měsíční poplatek zrušen.

V nabídce je pouze jeden tarif, který se jmenuje Super tarif 1,50. Stojí již zmiňovaných 50 Kč měsíčně a nabízí volání za 1,50 Kč/min při účtování 60+1. Cena SMS zpráv je naprosto stejná, MMS váš přijde na 5 Kč a 1 MB na 0,5 Kč. K dispozici nejsou žádné datové balíčky, ovšem operátor slibuje, že zaplatíte maximálně 150 Kč. Jakmile přeneste více než 300 MB (počet MB připadající na 150 Kč), tak údajně nezaplatíte více.

Všechno to zní pěkně, ale může vás odradit smlouva, která je v tomto případě na 12 měsíců. Po této době se automaticky prodlouží na dobu neurčitou, pokud výslovně nepožádáte o výjimku. Předčasně odstoupit lze, ale musíte doplatit zbylé měsíce.

Pokud se rozhodnete využít služeb tohoto poskytovatele, tak si dávejte hlavně pozor na odesílání SMS zpráv ze zahraničí. Jejich cena totiž začíná na 20 Kč, což mimochodem porušuje regulační pravidla EU. Na druhou stranu cena 1 MB z EU je 7 Kč, což je v porovnání s konkurencí poloviční částka. Relax mobil si neúčtuje žádné poplatky za přenos čísla nebo aktivaci SIM. Jediným problémem by mohl být poplatek za zaslání tištěné faktury, který je stanoven na 49 Kč.

Ve výsledku můžete získat výhodné volání a neomezený internet za 150 Kč (respktive 200 Kč pokud nebudete mezi prvním 1 000 zákazníků). Ovšem je třeba říci, že na webu Relax mobilu je již několik dnů obrázek, který ukazuje, že je stále volných 849 míst. Kompletní ceny naleznete na webu relaxmobil.cz nebo v ceníku.

 

reklama
reklama

Android programátor, co se zajímá o nejrůznější mobilní technologie a sítě.

Komentáře

taky přidám trochu do mlína
s relaxem mám potíze strucne řeceno pořídil jsem si od nich tarif vse v pořádku simkarta dorazila a první viučtování sem zaplatil a vse bylo v pořádku ale po měsíci mi přislo druhé které jsem téz zaplatil po pár dnech mi přisla sms správa která mě upozornovala na nezaplacenou faktůru.
ihned jsem volal operátorovi a chtel sem vysvětlení o oné sms z hovoru jsem se dozvědel ze faktůra NEBYLA uhrazena jako důkaz o zaplaceni jsem odeslal fotografii ůčtenky na email operátora a následní den jsem sel zaplacenou slozenku rekramovat na poste tám mi zekli ze se nato podíváj kde se to stratilo a ze peníze znovu odeslou na účet operátora (o tomto kroku jsem i informoval operátora) a visledek je ze se ted nemohu nikam dovolat
(kdybich to neplatil a následne neinformovál operátora tak bych to ani nepsal a drzel hubu)

Oliver Pentek

12. 1. 2014, 17:54

Ak chcete nedostavat faktury a aby vam potom v noci vyvolaval automat a vyhrazal sa predanim pohladavok vymahacej spolocnosti napriek tomu, ze im tam vyvolavate kazdy mesiac jak debil, ze nemate faktury tak nech sa paci ;) NIKDY VIAC

Neomezene by mohl říci každý operátor, ale musíte počítat s tím, že po překročení FUPu pojedete rychlostí 64 kbs. To znamená, že ve výsledku to je u Relax mobilu takhle 200 Kč za 300 MB měsíčně. Ono když někdo napíše neomezeny internet za 150 Kč, tak to pěkně vypadá, ale realita je už jiná. Podivejte u T-mobile 300 Kč za 3 GB měsíčně. Není co řešit asi 6x výhodnější nabídka. Ach jo jenom klamou zákazníky…

pozor na ně :Jestliže se Zákazník úspěšně připojí k mobilní síti, pak má zaručenu minimální rychlost datových přenosů ve výši 16 kbit/s.

Relax mobil

8. 7. 2013, 9:42

Po dovršení 150Kč (300MB), máte internet s rychlostí 16kb/s – 64kb/s, tak jak to má dnes každý virtuální operátor.

Ale to přeci není tak úplně pravda, trochu mystifikujete. Tesco Mobile má 200kbit/s a ano, sice to je dělené na zóny, ale i tak to musí být daleko použitelnější.
Možná ještě těch 64kbit/s by se dalo nazývat použitelným internetem, ale jižší již ne.

Celý je to nějaký divný :-(

Relax mobil

8. 7. 2013, 9:39

Dobrý den,

v čem se Vám to zdá být divné?

Škoda, vypadalo to nadějně.

2.6.6. RELAX MOBIL je oprávněn dočasně přerušit

poskytování Služeb či omezit jejich dostupnost zejména z

následujících důvodů:


(viii) V případě, že Zákazník překročí v měsíčním (období

dané vyúčtováním služeb) čerpání poskytovaných služeb

částku 700,- Kč.

Adam Kováč

28. 6. 2013, 17:55

Sice krásné, ale tady stále záleží na všech pro a proti. Já stále vidím více proti, kdy se Relax snaží opít chlebem výměnou za nehumánní podmínky…

Relax mobil

8. 7. 2013, 9:44

Jak jste přišel k názoru, že to jsou nehumánní podmínky?

trochu mne to zklamalo ’64kbit – to mne nenačte snad ani mailovou schránku píšete neomezeně a to těch blabla kbit není‘ ukončil jsem smlouvu s t-mobile tak čučím kam jít , mne jde hlavně o data ,provolám tak 150 minut měsíčně za coš si t— učtoval 360,-. Koukám že je to všude stejný jenom hlody a skutek utek

Relax mobil

15. 7. 2013, 8:32

To samozřejmě chápeme a dále pracujeme na nových tarifech a datových balíčcích :-).

No už aby to bylo .pořád se rozhoduji k jakemu virtualu utéct.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim