reklama

Modern Combat 4: Zero Hour dostává novou aktualizaci

Modern Combat 4: Zero Hour dostává novou aktualizaci
2013-06-29T08:38:17+02:00
• 29. 6. 2013

Tak jako tituly nejvyšší kvality na PC, tak i tituly na smartphony dostávají updaty. Jeden velký také dostala FPS střílečka od Gameloftu – Modern Combat 4: Zero Hour. Obsahuje mnoho nového obsahu, především zapadající do multiplayerové části hry.

unnamed (1)

Gameloft jako první uvolnil update pro iOS 19.června, následně včera byl update k dispozici na Google Play. A co obsahuje ? Aktualizace přináší tři nové mapy do multiplayeru – Fracture, Extraction a Backfire, jimž byly předlohou barcelonské ulice a antarktické výzkumné zařízení.

Pokud se vám zdá arzenál zbraní nedostatečný a nezajímavý, máme dobrou zprávu. Ve hře si nyní můžete zakoupit 40mm Thor Granade Launcher Pistol (granátometná pistole) a odstřelovací puška SFS-CTK 12 Special Forces Sniper Rifle.

V multiplayeru se nachází již velké množství módů, mezi nimiž klasický death match nebo zone capture. K velkému výběru se přidávají další dva módy. Jedním je Bomb Squad mód, který připomíná mód z Counter Strike. Za úkol máte umístit bombu na určité místo a ubránit ji, dokud nevybuchne. Ve druhém módu s názvem Destruction je vaším úkolem zničit sérii nepřátelských zařízení.

Jako třešničkou na dortu je přidání demoliční specializace pro vaši postavu, která obsahuje 7 nových perků. Pokud bude Gameloft nadále pokračovat s nynější péčí o zákazníky, vydáváním nových kvalitních her (již se chystá pokračování) a vylepšováním těch stávajících, udrží si jistě velkou fanouškovskou základnu.

logo-app Modern Combat 4: Zero Hour Gameloft 6,99 US$ ANDROID logo-app Modern Combat 4: Zero Hour Gameloft 5,99 € iOS

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat