reklama

Nvidia SHIELD a Parrot AR.Drone 2.0 – ideální pro špehování video

Nvidia SHIELD a Parrot AR.Drone 2.0 – ideální pro špehování [video]
2013-06-15T08:00:05+02:00
• 15. 6. 2013

Když se Nvidia pochlubila s projektem Shield, tak si mnozí mohli myslet, že se jedná jen herní konzoli, kterou upotřebí pouze náruživí hráči. Minule nám tato společnost ukázala, že Shield se dá využít i k běžným nebo pracovním účelům. Tentokrát zde máme opět něco, co spíše zapadne do sekce zábavy.

Screenshot_34

Parrot AR.Drone snad nemusím představovat, ale jedná se v podstatě o vznášedlo, které můžete ovládat skrze smartphone nebo tablet. Jeho druhá generace byla prezentována na veletrhu E3 také ve spojení s Nvidií Shield. Díky nové aplikaci tak získáváte celkem zajímavé zařízení, s kterým můžete prohledávat celkem nedostupné blízké okolí.

Na videu jste mohli vidět, že je k dispozici i nová aplikace, díky které můžete využít ovládací prvky na zařízení Shield. Páčkami řídíte let AR.Dronu 2.0 a tlačítky můžete dělat nejrůznější akrobatické prvky. Jde tak ovládat i záznam kamery nebo můžete pořizovat fotografie. Díky WiFi Direct je dosah rozšířen až na 300 metrů při zachování možnosti ovládání, ale je jasné, že tato hodnota je ovlivněna i jinými podmínkami. Bohužel samotný živý přenos ze vznášedla není plynulý, ale snad na tomto nedostatku zapracují, aby nic nekazilo celkem zajímavé spojení.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim