reklama

Motorola X Phone zřejmě nabídne nižší specifikace

Motorola X Phone zřejmě nabídne nižší specifikace
2013-06-17T07:25:00+02:00
• 17. 6. 2013

Již delší dobu se objevují nejrůznější informace o připravovaných smartphonech od společnosti Motorola a zatím vše nasvědčuje tomu, že se nebude jednat o modely s nejlepšími specifikacemi. Ačkoliv jsou zde náznaky přímo od Larryho Page, že se bude jednat o poměrně zajímavě vybavená zařízení. Nejnovější spekulace nasvědčují tomu, že X Phone bude zapadat do střední třídy.

xphone

Tomu by odpovídala i údajná agresivní cenová politika. Na základě informací od @evleaks se nyní dozvídáme, že se máme těšit na procesor MSM8960 od Qualcommu. Jedná se o Snapdragon S4 Plus, který nabídne dvě jádra s taktovací frekvencí 1.7 GHz. Displej bude mít rozlišení 720p, přičemž úhlopříčka zatím není známa. Interní paměť má velikost 16 GB a k dispozici budete mít 2 GB RAM. Nad displejem bude 2MPx kamerka a na zadní straně má být atypický 10MPx foťák.

Tinhte_Motorola_Xt912a-7

Ačkoliv informace se zmiňují o Androidu 4.2.2, tak zde možná je souvislost s nižšími specifikacemi a Androidem 5.0. Právě ten by měl nabídnout větší optimalizaci pro slabší mobily. To by znamenalo, že by Motorola nemusela  produkovat modely s nejvyššími specifikaci. Možná se tato společnost spíše zaměří na samotnou spotřebu energie a konstrukci. Zatím si musíme počkat na oficiální představení, kde se dozvíme, jestli celou dobu se nemluvilo jen o jednom mobilu z nové řady.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim