reklama

Možná se chystá Huawei Ascend P6 Google Edition

Možná se chystá Huawei Ascend P6 Google Edition
2013-06-29T09:40:47+02:00
• 29. 6. 2013

Tento měsíc jsme se dočkali novinky Ascend P6 od čínského výrobce Huawei. Pokud se podíváme na samotné specifikace, tak nemůžeme říci, že se jedná o top model. Ascend P6 spíše bude cílit na zákazníky, kteří chtějí tenký a dobře vypadající mobil. Ovšem nyní se ukazuje, že by se nemělo jednat jen o stylové zařízení.

ada

Kevin Ho, prezident divize mobilních zařízení Huawei, se vyjádřil na několik otázek, které položili redaktoři z webu Pocket-Lint. V odpovědích samozřejmě zaznělo, že Huawei úzce spolupracuje s Googlem, přičemž došlo i na téma zahrnující Google Edition. V tuto chvíli má docházet k analýze možností, jak Ascend P6 zahrnou do této zatím úzké kategorie zařízení, která nabízejí čistou verzi systému Android.

Jedná se o úžasnou zprávu pro milovníky zařízení s čistým Androidem, jelikož to vypadá, že se ke Galaxy S4 a HTC One přidá další výrobce. Pokud by se podařilo vyjednat a umožnit Ascend P6 Google Edition, tak by se jednalo o nejlevnější zařízení s nálepkou Google Edition. Ovšem musím upozornit, že tato myšlenka není cizí ani společnosti Oppo, která zvažuje Find 5 Google Edition. Možná jsme na přelomu nového trendu, kdy si budeme v budoucnu moci vybrat čistou nebo upravenou verzi systému. Ovšem chtělo by to lepší přístup, než prodávat jeden model ve dvou variantách. Asi by bylo nejlepší, kdyby mobil při svém zapnutí (prvním startu) nabídl čistý Android nebo upravený.

Zdroj: pocket-lint.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat