reklama

Meizu MX3 – první fotografie k dispozici aktualizováno

Meizu MX3 – první fotografie k dispozici [aktualizováno]
2013-06-08T16:00:03+02:00
• 8. 6. 2013

Aktualizováno

Zřejmě se na internetu objevila první fotografie této novinky, která odhaluje obrovský displej s tenkým rámečkem. Dokonce součástí nových spekulací je i přibližné určení oficiálního představení. Mělo by se tak stát ke konci tohoto měsíce.

meizu-mx3

Původní článek

Informace týkající se nadcházející mobilní novinky s názvem MX3 od čínského výrobce Meizu dostává s dalším uplynulým týdnem přesnější tvary, a to tentokrát po hardwarové stránce. Už před více než týdnem jsme vás informovali, že práce na nové vlajkové lodi společnost odstartovala a s ní i první únik možných specifikací, které možná najdeme u tohoto zařízení.

Samsung Exynos 5410 Octa

O výkonnostní stránku Meizu MX3 se pravděpodobně bude starat osmijádrový procesor Exynos 5410 Octa od jihokorejského Samsungu, což znamená, že tito dva výrobci tak opět navážou na úspěšnou spolupráci, kde procesory byly dodány do telefonů Meizu M9, MX a také MX2. Navíc ještě před nedávnem některé zprávy naznačovaly, že čipy Exynos 5410 Octa již Meizu nepoužije kvůli licenčním nesrovnalostem.

Nicméně poslední střípky hovoří o nejideálnějším řešení v případě procesorů dodaných Samsungem ve srovnání například se Snapdragonem, který je údajně méně energeticky úsporný. Pro menší shrnutí dále Meizu MX3 nejspíše tedy dostane 5,4palcový displej s Full HD rozlišením, zadní 13megapixelový fotoaparát, operační paměť RAM o velikosti 2 GB a operační systém Android s nadstavbou Flyme ve verzi 3.0.

Zdroje: gizchina.com, pocketdroid.net

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim