reklama

Voyo A15: 11,6 palců a procesor Exynos

Voyo A15: 11,6 palců a procesor Exynos
2013-06-08T13:30:52+02:00
• 8. 6. 2013

Zatímco většina čínských producentů svou výrobu zaměřuje pouze na 7palcová zařízení, tak se pomalu začínají objevovat první tablety, které se odklánějí od tohoto stereotypu a nabízí takřka dvojnásobnou velikost. Jedním z nich je i Voyo A15, jehož přední část nabídne 11,6palcový displej a zcela odpovídající rozlišení, ale nejen to.

Voyo A15

Společnost Voyo sice nepředstavila své první zařízení, kterým by se chtěla vyšvihnout před ostatníma, ale rozhodně s modelem A15 může udělat menší díru do světa. Displej s technologií IPS má velikosti 11,6 palců a Full HD rozlišení. Jeho hardwarové vybavení zahrnuje dvoujádrový procesor Exynos od Samsungu taktovaný na 1,8 GHz a 2GB operační paměť RAM.

Mezi další vlastnosti lze zařadit Bluetooth, možnosti připojení k Wi-Fi sítím, HDMI výstup, zdířku pro microUSB, podporu paměťových SD karet, neupřesněný zadní fotoaparát a přední kamerku pro videohovory. Tablet běží na operační systému Android ve verzi 4.2 Jelly Bean a cenovka začíná na hranici 269,99 dolarů (tj. v přepočtu 5 218 Kč).

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat