reklama

Instructables – objevte nové fígle a vychytávky do života

Instructables – objevte nové fígle a vychytávky do života
2013-06-15T09:00:23+02:00
• 15. 6. 2013

V dnešním světě se kupí z mnoha chytrých hlav tolik nápadů, až se občas divíme, co lidé dokáží vymyslet. To co ale někdo vymyslí, chce co nejjednodušeji někam zachytit a nejlépe se o to podělit s ostatními lidmi. K tomu nám dopomáhej Instructables.

logo

Společnost Autodesk vymyslela pro všemožné nápady stránku, na které najdete hromady užitečných návodů. Taktéž samozřejmě existuje aplikace pro Android i iPhone/iPad. Můžete procházet nápady v těchto kategoriích – Technologie, dílna, pro život, jídlo, venkovní, hraní a hračky. Návodů je nespočet a pokud si do vyhledávání zadáte například Android, vyjede na vás neuvěřitelné množství návodů.

Při prvním spuštění se objevíte v záložce nejlepší. Další záložkou je nedávno přidané, pak následují záložky s kategoriemi. Nalevo se nachází vysouvací menu, ve kterém si můžete zorganizovat „chytré hlavy“, které zrovna následujete, zadat dotaz do vyhledávání, či si prohlédnout soutěže v různých kategoriích. Samozřejmě můžete vytvořit i vlastní návod. Aplikace je stylizována do klasického Android vzhledu. Články jsou zobrazeny ve čtvercích, mezi záložkami se pohybujete tahem prstu.

menu náhled čláku základní obrazovka

I přes to, že jsem se několikrát setkal s problémem při zobrazení obrázků, se mi aplikace líbí. Neustále se objevují nové nápady a pokud si chcete něčím ulehčit život, nejdete si to v této aplikaci.

logo-app Instructables Autodesk Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: instructables.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat