reklama

GDG ČVUT zve na závěrečný aDevMeetup tohoto semestru

GDG ČVUT zve na závěrečný aDevMeetup tohoto semestru
2013-06-04T10:30:04+02:00
• 4. 6. 2013

Google Developer Group na ČVUT (součást GUG.cz) pořádá 11.6. v 18 hodin další setkání Android vývojářů z cyklu aDevMeetups. Tentokrát bude přednášet Vladislav Skoumal na téma Jablečný mošt pro Android vývojáře.

GDG CVUT

Nechystáte se vyvíjet pro iOS, ale rádi by jste věděli, jak tam věci fungují? Kde má iOS svoje limity a kde naopak strčí zeleného robůtka do kapsy? Uvidíte, že i iOS vývojář tvrdý chleba má. Podíváme se, jak se říká iOS Aktivitě, Fragmentu a dalším prvkům, které jsou na Androidu naším denním chlebem. Jak se liší uživatelé obou platforem a jak se na ně musí? A i to divné Objective C po této přednášce nebude tak nečitelné.

Vladislav Skoumal je spoluzakladatel firmy BIOPORT Software Labs. Kolem mobilních aplikací se pohyboval už za dob Windows Mobile, jeho první aplikací pro Android byl Minos Guide, pokračovalo to aplikacemi KdeSeKoupat nebo Pocket Assembla. Nyní se soustředí na projekt management mobilních projektů, koordinaci vývojářů webových, iOS a Android řešení, ale stále si rád zaprogramuje pro Android.

Vstup je zdarma, registrace nutná na webu akce nebo na G+ eventu.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim