reklama

Vodafone vpouští do své sítě virtuála pro virtuální operátory

Vodafone vpouští do své sítě virtuála pro virtuální operátory
2013-06-04T10:42:33+02:00
• 4. 6. 2013

Vodafone nedávno představil prvního virtuálního operátora, který začne v jeho síti působit až na podzim tohoto roku. V tuto chvíli se připravuje vstup dalšího nováčka, který se jmenuje DH Telecom. Tato společnost působí na Slovensku už od roku 2006 a v České republice bude mít trochu jiné postavení.

Screenshot_15

DH Telecom se bude přednostně zaměřovat na firemní zákazníky a také na další operátory, kteří budou chtít pod Vodafonem spustit své předplacené nebo tarifní služby. Z toho jasně plyne, že se Vodafone připravuje na vpuštění dalších virtuálních operátorů do své sítě.

„Díky svým technologiím a inovativním přístupům vytvoří DH Telecom nový trh pro předplacené velkoobchodní mobilní služby, speciálně zaměřené na menšinové trhy v České republice. Vodafone nám poskytl sít nejnovější generace, flexibilní přístup při jednání a technické implementaci,“ uvedl Vincent Charollais, CEO společnosti DH Telecom.

Své služby spustí nový virtuální operátor během léta. Na září je ovšem v plánu spuštění i maloobchodních nabídek, což by mohlo zajímat i běžné uživatele mobilních služeb. Zatím si budeme muset počkat na upřesnění nabídky.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim