reklama

O2 pokračuje se svou revolucí FREE i u předplacenek

O2 pokračuje se svou revolucí FREE i u předplacenek
2013-05-14T13:54:11+02:00
• 14. 5. 2013
2

Telefónica O2 odstartovala revoluci v mobilních tarifech, když jako první nabídla neomezené volání. Bohužel se zapomnělo na data, ale zřejmě na tento typ revoluce si počkáme až do ukončení aukce o volné frekvence. Nyní se O2 snaží i u předplacených karet, kde chce nalákat zákazníky na nové balíčky FREE.

peace logo FB

U každé předplacené karty si budete moci pořídit týdenní balíček, kde dostanete například za 100 Kč neomezené volání v rámci sítě O2. Celkem se tedy jedná o 3 balíčky a v následující tabulce můžete vidět jejich nabídky a ceny.

Tiskové centrum - Tiskové zprávy - Revoluce pokračuje  neomezené volání nyní i pro předplacené karty   Telefónica Czech Republic

 

Ve výsledku si tak můžete pořídit za 400 Kč neomezené volání v rámci sítě O2 na měsíc. Nejvyšší varianta vás přijde měsíčně na 1000 Kč, v které máte neomezené SMS a volání do všech sítí společně s FUP 3 GB. Navíc se balíčky obnovují, ale jen v případě, pokud máte dostatečnou výši kreditu.

Platnost každého balíčku je 7 dní, po vypršení se balíček vždy automaticky obnoví (podmínkou je dostatečná výše kreditu).

Zdroj: telefonica.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomáš Jurka

29. 6. 2013, 16:10

4*275=1100 a nikoliv 1000

Radek Holeček

14. 5. 2013, 17:58

No mě to příjde spíše jako zdražení předplacenek.Do minulého měsíce jsem využíval hlavně data a to za 20 kč na týden,při dobití za 300,ted už to zrušili a tohle rozhodně pozitivně neláká.Už jsem se rozhodl a přenesu si číslo k Mobil.cz.Volám málo a ty data?Dost rozdíl.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat