reklama

Maxon X-Tremer X1 láká na 3D Full HD displej a NFC

Maxon X-Tremer X1 láká na 3D Full HD displej a NFC
2013-05-14T16:34:14+00:00
• 14. 5. 2013
Thumbnail

Čínští výrobci nepřestávají překvapovat svými chytrými telefony, které prozatím ve velkém chrlí na mobilní trh a jejich specifikace nejsou nijak odlišné. Beidou se v nedávné době připojil ke společnosti Maxon a ti nyní společně v Pekingu odhalily výsledek projektu, z něhož vzešel model s názvem Maxon X-Tremer X1. Ten nabídne mezi svými specifikacemi něco navíc oproti svým konkurentům na trhu.

Maxon X-Tremer X1 - specifikace

Maxon X-Tremer X1 dostal 5palcový 3D displej s Full HD rozlišením (1920 x 1080 pixelů), což lze označit za jednu z dominant představeného modelu. Hardwarovou stránku vyplňuje prozatím neupřesněný čtyřjádrový procesor společně s operační pamětí RAM o velikosti 2 GB. Dále příjemným zpestřením je také podpora NFC.

Zadní část nabízí 13megapixelový fotoaparát a uvnitř uživatele čeká operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean. Ještě v nejbližší době můžeme očekávat, že výrobce přinese bližší informace, které můžou prozradit více. Prodejní cena X-Tremer X1 v Číně byla stanovena na 1 199 čínských jüanů, což v přepočtu dělá přijatelných 3 877 Kč.

Maxon X-Tremer X1

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit