reklama

Maxon X-Tremer X1 láká na 3D Full HD displej a NFC

Maxon X-Tremer X1 láká na 3D Full HD displej a NFC
2013-05-14T16:34:14+01:00
• 14. 5. 2013

Čínští výrobci nepřestávají překvapovat svými chytrými telefony, které prozatím ve velkém chrlí na mobilní trh a jejich specifikace nejsou nijak odlišné. Beidou se v nedávné době připojil ke společnosti Maxon a ti nyní společně v Pekingu odhalily výsledek projektu, z něhož vzešel model s názvem Maxon X-Tremer X1. Ten nabídne mezi svými specifikacemi něco navíc oproti svým konkurentům na trhu.

Maxon X-Tremer X1 - specifikace

Maxon X-Tremer X1 dostal 5palcový 3D displej s Full HD rozlišením (1920 x 1080 pixelů), což lze označit za jednu z dominant představeného modelu. Hardwarovou stránku vyplňuje prozatím neupřesněný čtyřjádrový procesor společně s operační pamětí RAM o velikosti 2 GB. Dále příjemným zpestřením je také podpora NFC.

Zadní část nabízí 13megapixelový fotoaparát a uvnitř uživatele čeká operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean. Ještě v nejbližší době můžeme očekávat, že výrobce přinese bližší informace, které můžou prozradit více. Prodejní cena X-Tremer X1 v Číně byla stanovena na 1 199 čínských jüanů, což v přepočtu dělá přijatelných 3 877 Kč.

Maxon X-Tremer X1

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim