reklama

Mailbox od Dropboxu bude i pro Android

Mailbox od Dropboxu bude i pro Android
2013-05-27T07:00:32+01:00
• 27. 5. 2013
1

Dropbox je jedno z nejznámějších cloudových úložišť, ale svou působnost rozšiřuje i za hranice obyčejného prostoru na internetu. V tuto chvíli provozuje službu Mailbox, což je v podstatě emailový klient pro iPhone a iPad. Jedná se o alternativu k běžným klientům k GMailu a zvládá správu až 5 účtů a je jedno, jestli se jedná o GMail nebo Google Apps.

gZgY3Kd

Jeho hlavní výhoda je v přepracovaném ovládání a správy emailových zpráv. Na videu níže si můžete všimnout, že je zde kladen velký důraz na gesta a zkratky, které vám mohou napomoci rychle vyřizovat příchozí poštu. Jedna z nesporných výhod je i přeuspořádání pošty. To znamená, že si můžete seřadit emaily dle svého uvážení pomocí jednoduchého přesouvání.

Nyní máme zatím neoficiální informace, že se v tuto chvíli pracuje na verzi pro systém Android. Předpokládá se, že budete muset mít verzi systému 4.x a aplikace bude dostupná pro smartphony a tablety. Bohužel zatím nepadlo ani slovo tom, kdy se můžeme dočkat aspoň beta testování. Zřejmě můžeme očekávat Mailbox během léta, ale jedná se o velmi hrubý předpoklad.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

minimalne mesiac stara vec..ale aspon mate o com pisat

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim