reklama

Google Play Music All Access na iOS

Google Play Music All Access na iOS
2013-05-27T07:30:18+01:00
• 27. 5. 2013

Google v rámci svého obchodu s hudbou Play Music představil novou službu All Access, která umožňuje uživatelům neomezený přístup k veškeré hudbě za měsíční poplatek. V rámci promo akce lze nyní získat slevu a celkově vás vyjde novinka na 7.99 dolaru za měsíc do 30. června. Pro zbylé zájemce po tomto datu se cena zvýší na 9.99 dolaru. Při prvním pořízení této služby získáváte 30 dnů zdarma na vyzkoušení. Bohužel je služba All Access dostupná jen v USA, ale jak to již bývá, někteří uživatelé si našli svou cestu, jak se k novince dostat.

music-nautilus3

Prozatím All Access je pouze pro systém Android, ale je možné využívat neomezené streamování hudby i v internetovém prohlížeči. Nyní se ale objevuje neoficiální možnost i pro uživatele smartphonů nebo tabletů se systémem iOS. Za vším stojí aplikace gMusic, která nově podporuje All Access.

Bohužel se jedná o neoficiální dostupnost služby a proto není jisté, jak dlouho toto dovolí sám Google. Je možné, že udělá protiopatření, aby znemožnil tento způsob přehrávání hudby za poplatek pro majitele iOS zařízení. Na druhou stranu se dostal na území Applu, který má údajně připravovat podobnou službu, jenž by se měla představit na letošní konferenci WWDC.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim