reklama

Huawei P6 opět poodhaluje své křivky

Huawei P6 opět poodhaluje své křivky
2013-05-27T10:30:22+01:00
• 27. 5. 2013

Společnosti Huawei unikl další snímek zachycující přesnější křivky ultratenkého modelu s názvem P6, o němž jste se již u nás dočetli v několika článcích. Tajemný chytrý telefon poprvé plně odhaluje svou konstrukci, se kterou zřejmě v nejbližší době vyrazí na mobilní trh, a to hned v několika barevných provedeních.

Huawei P6

Oficiálního představení bychom se měli dočkat 18. června v Londýně, což znamená, že půjde o finální podobu celého zařízení ještě před samotným startem prodeje. Největším magnetem bude pouze 6,3mm tloušťka a design velmi podobný iPhonu od Applu nebo Xperii Z od Sony. Podle nejnovějšího snímku pravděpodobně telefon nabídne funkci dual-SIM, vnější zadní reproduktory a hliníkové tělo.

Už z dřívějška jsou známy specifikace, které zahrnují čtyřjádrový procesor Hass K3V2 taktovaný na 1,5 GHz, operační paměť RAM o velikosti 2 GB, zadní 8megapixelový fotoaparát, přední 5megapixelovou kamerku a operační systém Android ve verzi 4.2.2 Jelly Bean s vlastní uživatelskou nadstavbou Huawei Emotion ve verzi 1.6.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim