reklama

HTC připravuje větší variantu One

HTC připravuje větší variantu One
2013-05-26T10:30:34+02:00
• 26. 5. 2013

HTC One je unikátním zařízením hlavně díky svému displeji, jelikož má úhlopříčku 4,7 palce s rozlišením Full HD. Díky těmto specifikacím se jedná o jeden z nejemnějších displejů na trhu, jelikož dosahuje na hustotu 469 ppi. Tchajvanský výrobce má ovšem zkušenosti i s většími mobily. Z posledních spekulací víme, že připravuje HTC One mini (původní označení M4).

htc-one-black

Zdá se, že se HTC nevydá jen cestou zmenšování, ale asi nabídne i větší variantu. Zatím jsme nezachytili ani jeden náznak takového modelu, ale web Pocket-lint získal informace od lidí obeznámenými se situací v HTC, že se máme těšit na větší model. Údajně by měl být displej novinky v rozmezí 5 až 6 palců. Další specifikace se nepodařilo získat, ale zjevně se bude jednat o nástupce HTC Butterfly, který má 5palcový displej.

Zřejmě se tak výrobce snaží vyzískat co nejvíce na smartphonech, které vycházejí z top modelu One. Jakoby se snažil o podobnou strategii, kterou razí Samsung. Právě u něj můžeme vidět, že spousta modelů vychází z Galaxy S4. Zatím není jasné, kdy HTC představí novinky. Model One měl zaznamenat hranici 5 miliónů prodaných kusů, ale takové číslo nestačí a pokusí se zaujmout podobnými smartphony.

Zdroj: pocket-lint.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat