FAEA F2: Vlajková loď s Full HD a NFC

FAEA F2: Vlajková loď s Full HD a NFC
2013-05-26T10:00:51+02:00
• 26. 5. 2013

Zatímco čínská společnost FAEA v tomto týdnu už představila jeden model s označením F1, o němž jste se mohli u nás dočíst, tak už dnes překvapuje další velkou novinku, a to v podobě vlajkové lodi a opět ochuzeným názvem F2. Její největším lákadlem bude 5tipalcový displej s Full HD rozlišením. Samozřejmě i u tohoto modelu najdeme NFC. Hlavním lákadlem bude opět cena.

FAEA F2 - přední část

S překvapivou zprávou dorazil výrobce FAEA, jejímž obsahem byl chytrý telefon F2. Dominantou pravděpodobně bude 5palcový IPS displej s hustotou pixelů 441 – Full HD rozlišení zabalené do těla s úzkými rámy. Celá konstrukce vychází z několika již prodávaných zařízení, přední část připomíná model Nubia Z5 a naopak vzadu nelze přehlédnout design od HTC One.

O jeho výkon se postará prozatím neupřesněný čtyřjádrový procesor, ale můžeme očekávat klasický MT6589 od MediaTeku. Fotografie pořídíte 13megapixelovým fotoaparátem umístěný těsně nad NFC. Videohovory uskutečníte prostřednictvím 5megapixelové kamerky. Co se týče ceny, tak ta nebyla doposud prozrazena, i když zahájení prodeje je stanoveno už na 15. června, ale lze očekávat velmi příjemnou cenovou relaci. S ohlédnutím na předešlý model se dá usuzovat, že nepřesáhne 5 000 Kč.

FAEA F2 - displej FAEA F2 - zadní část

Zdroj: gizchina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat