reklama

HTC letos zřejmě uvede tablet One s Windows RT

HTC letos zřejmě uvede tablet One s Windows RT
2013-05-11T10:00:41+01:00
• 11. 5. 2013

Ještě v loni na podzim prohlašovala společnost HTC, že neplánuje přijít na trh s žádný tablet, kterým by chtěla konkurovat ostatním výrobcům. Nyní se objevují informace o tom, že by se mohl na trhu objevit tablet s operačním systémem Windows RT. Společnost HTC nedávno uvedla očekávanou horkou novinku v podobě vlajkové lodi  – HTC One, která se poměrně slušně prodává, nicméně celkově se HTC propadá z hlediska hospodářských výsledků hlouběji a hlouběji.

HTC_One_TE_tablet_2

Možná právě proto se management rozhodl jít touto cestou a portfolio značky HTC rozšířit. Zatím nemáme mnoho informací, nicméně spekuluje se o tabletu s úhlopříčkou displeje 8 palců a rozlišením 1 280 x 800 pixelů s technologií SLCD3. Dokonce se mluví i o variantě s FULL HD displejem, která by však zařízení prodražila.  Dále bude tablet zřejmě vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 600 či 800, k dispozici bude mít 2 GB operační pamětí RAM a 32GB interní paměti. To vše s cenovkou 329 dolarů, tedy v přepočtu za zhruba 6 500 Kč. Představení a uvedení na trh lze očekávat ve druhé polovině tohoto roku resp. spíše na podzim.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim