reklama

Galaxy S4 Mini a Mega potvrzeno omylem? Navíc snímky SGS4 Active

Galaxy S4 Mini a Mega potvrzeno omylem? Navíc snímky SGS4 Active
2013-05-20T09:39:46+01:00
• 20. 5. 2013

Samsung patří asi mezi nejaktivnější společnosti, co se týče představování nových modelů. Skoro by se dalo říci, že není měsíce, kdy by korejský výrobce neuvedl nový model nebo variantu jakéhokoliv zařízení. V tuto chvíli se můžeme těšit na nové tablety, ale například se plánuje i Galaxy S4 Mini. Nebude to jediný model, který by měl nést část označení top modelu, jelikož se spekuluje o odolné verzi Galaxy S4 Active nebo o fotomobilu Galaxy S4 Zoom.

Samsung-GALAXY-S-4-Lacks-FM-Radio-Here-Is-Why

V tuto chvíli se objevila aktualizace aplikace Samsung Watch On, která má v popisu novinek potvrzeny modely Galaxy S4 Mini a Active. Ovšem se zde objevuje název Galaxy S4 Mega, který doposud nebyl spatřen. Samsung již představil novou linií větších smartphonů Mega, ale ani zde nebyl použit název SGS4.

2013-05-19 20.22.01

Máme zde dvě varianty vysvětlení, co se týče aktualizace aplikace. Může se jednat jen o chybu nebo záměnu s nějakým modelem Mega. Nebo se můžeme těšit na větší variantu Galaxy S4, která nabídne vyšší úhlopříčku. Bohužel nemáme k dispozici jakékoliv další informace, tudíž si budeme muset počkat, jestli Samsung plánuje extra velký top model.

Aktualizováno:

V tuto chvíli se dokonce objevily první fotografie odolnějšího modelu Galaxy S4 Active, který bude mít na zadní straně 8MPx foťák.

gsmarena_001 (11) gsmarena_003 (3) s4-active-leak

Zdroje: sammobile.com, sammobile.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim