reklama

Fast & Furious 6: The Game – Nová závodní hra na motivy filmu

Fast & Furious 6: The Game – Nová závodní hra na motivy filmu
2013-05-21T18:40:53+01:00
• 21. 5. 2013
1

Pokud patříte mezi milovníky rychlých aut, určitě vás nemohla minout světoznámá filmová série Rychle a zběsile. Letos se na plátna kin dostane již šestý díl, při této příležitosti se tak nesmělo zapomenout ani na herní zpracování pro mobilní zařízení, které vychází právě dnes.

unnamed (1)

Ve Fast & Furious 6: The Game na vás čeká několik licencovaných vozů známých z filmových trailerů, které se také budou moci upravovat. Užijete si s nimi jak při divokých kaskadérských kouscích vystřižených jako z filmu, tak i při vysokorychlostních závodech. Ve hře se nachází dva režimy – klasický, který se zaměřuje pouze na závodění a tzv. heist režim, při kterém na vás čeká i několik misí.

Hra je pro Android a iOS k dispozici zdarma, dá se však počítat s in-app platbami, se kterými máte zajištěn snazší průchod hrou. Pokud jste tedy fanoušky Rychle a zběsile, nebo se jen chcete odreagovat u nějaké závodní hry, Fast & Furious 6: The Game je dobrou volbou.

logo-app Fast & Furious 6: The Game Kabam Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Jan Pittner

22. 5. 2013, 14:38

HTC Desire X-není kompatibilní :(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim