reklama

Samsung Galaxy S4 Active na videu

Samsung Galaxy S4 Active na videu
2013-05-21T12:40:57+01:00
• 21. 5. 2013

Již delší dobu se spekuluje o nových variantách korejského top modelu, ale například včera byly zveřejněny první snímky modelu Samsung Galaxy S4 Active. Samozřejmě se jednalo o „neplánovaný“ únik a Samsung stále mlčí. Z prvních snímků se dalo poznat, že se jedná o odolný mobil, ale svou výbavou bude asi zaostávat za Galaxy S4.

s4-active-leak

V tuto chvíli je k dispozici i video, kde můžeme na menší chvíli vidět červenou variantu odolného smartphonu od korejského výrobce. Původní spekulace se zmiňovaly o použitém procesoru Snapdragon 600, kde bylo označení modelu I537. Nyní se mění tyto informace a má se jednat o model  I9295, který bude mít starší procesor Snapdragon S4 Plus se dvěma jádry. Zatím není zcela jisté, jestli jsou v přípravě dvě varianty pro různé trhy, nebo se jedná o mylné náznaky specifikací.

V tuto chvíli ještě neznáme oficiální datum uvedení modelu Galaxy S4 Active na trh, ale odhaduje se, že bychom se mohli dočkat v průběhu července. Právě v této době zřejmě dojde k představení verze Mini.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim