reklama

Copy dostupná pro Android a iOS navyšuje prostor zdarma na příjemných 15 GB

Copy dostupná pro Android a iOS navyšuje prostor zdarma na příjemných 15 GB
2013-05-18T09:00:07+01:00
• 18. 5. 2013

Synchronizační služba Copy, která je obdobným ekvivalentem oblíbenému Dropboxu či Disku Google, navyšuje základní prostor. Tento krok zdá se, jako by byl inspirován právě společností Google, která nedávno sjednotila úložiště pro Gmail, Google Disk a Google+ na celkovou velikost 15 GB. Cloudová služba Copy se rozhodla jít stejným směrem a nové uživatele přilákat na úložiště stejného objemu.

copy

Copy je přístupná buď přes webové rozhraní anebo z vašeho mobilního telefonu či tabletu. Rovněž si lze stáhnout desktopového klienta a prostřednictvím těchto můžete do cloudu nahrávat libovolné soubory, které pak budou přístupné na všech zařízeních propojených s Copy prostřednictvím vašeho účtu. Výhodou služby je rychlost, jakou jsou data nahrávána do cloudu, což u jiných vždy není samozřejmostí. Příkladem je například Dropbox.

Screenshot_2013-05-16-17-48-13 Screenshot_2013-05-16-17-48-00 Screenshot_2013-05-16-17-47-36

Pokud si budete chtít prostor navýšit o další 2 GB, stačí přes webové rozhraní „tweetnout“ přes váš Twitter účet. Rovněž u této služby funguje referal systém, který vám přinese 5 GB za každého přizvaného uživatele. Copy je zajímavá služba pro synchronizaci dat, která nabízí přehledné rozhraní, dostatek místa pro data s možností bezplatného navýšení a především rychlost přenosu dat. Vzhledem k tomu, že se jedná o službu relativně mladou, je ještě mnoho co zlepšovat, ale to je jen otázka času. Pokud vás zaujala, neváhejte  ji vyzkoušet.
logo-app Copy Barracuda Networks Zdarma ANDROID

Zdroj: copy.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim