reklama

Xiaomi vyprodalo model M2S za rekordní čas

Xiaomi vyprodalo model M2S za rekordní čas
2013-04-24T08:20:48+02:00
• 24. 4. 2013

Společnost Xiaomi nás dokáže překvapovat snad každým zařízením, které představí pro asijský trh. Bohužel jsme zatím mohli jen závidět jejich modely, jelikož se oficiálně nedostanou na evropský kontinent. Nedávno ale ředitel společnosti uvedl, že chtějí vkročit na globální trh, tudíž se tato značka stala ještě zajímavější.

Xiaomi-Mi2S

Nedávno představila model M2S, který ohromil svým poměrem cena/výkon. Dokonce se Xiaomi chlubilo výkonem, jelikož se téměř rovnal smartphonu Samsung Galaxy S 4. Sice displej disponuje jen HD rozlišením, ale cenovka vše vyváží. Je totiž stanovena na pouhých 324 dolarů.

Zajímavostí u tohoto výrobce je jeho strategie prodeje a propagace. Nespoléhají se na silné masivní reklamní kampaně a spíše chtějí ulovit co nejvíc zákazníků na nízkou cenovku a vysoké specifikace. V Asii nyní odstartoval prodej zmiňovaného modelu M2S a firma si nachystala celkem 200 000 kusů. Jakoby se jednalo o test, za jak dlouho se vyprodají. Realita předčila očekávání, jelikož všechny kusy zmizely za pouhých 45 sekund.

I v tomto ohledu musíme uznat Xiaomi jejich otevřenost, jelikož jiné firmy by se chlubily jen nálepkou vyprodáno, ale zde je uveden čas a počet kusů, které byly nachystány. Zřejmě se strategie vyplácí a můžeme jen doufat, že se nezmění pro globální trh.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim