reklama

Vytvořte hudbu z planet a hvězd aplikace

Vytvořte hudbu z planet a hvězd [aplikace]
2013-04-20T09:45:31+02:00
• 20. 4. 2013

Nepovažuji se za člověka, který by rozuměl skládání hudby. Netroufnu asi ani na krátké znělky nebo podobné výtvory, které by dávaly smysl. Ostatně noty jsou pro mě jen pulci na papíře. Vždy jsme chtěl mít hudební nadání, ale bohužel se mi to nikdy nesplní. Na druhou stranu uvítá jakoukoliv možnost skládání formou hry nebo netradičního způsobu. Právě aplikace DJ space je určena pro lidi jako jsem já, ale možná zaujme i talentované jedince.

unnamed (19)

Ve své podstatě jde u této aplikace o vytváření hudby z planet a hvězd. Zní to trochu divně, ale je to poměrně originální nápad. Hned na první obrazovce máte slunce, ke kterému přenášíte planety na své oběžné dráhy. Ty vybíráte z menu na pravé straně a každá z nich má jiný hudební vzorek. Jakmile si poskládá svou první sluneční soustavu, můžete si svůj výtvor pustit. To probíhá již ve volném prostoru a jak planety rotují kolem hvězdy, line se hudba. S daným solárním systémem můžete manipulovat během přehrávání. Ovládání je poměrně jednoduché.

Za příplatek 45 Kč můžete uploadovat svou tvorbu na internet, ale také dostanete větší možnosti v celé aplikaci. Musím se ale přiznat, že ani zde jsem neměl dostatek trpělivosti na to, abych vytvořil něco, co by se dalo poslouchat.

logo-app DJ Space: Free Music Game Wales Interactive Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim