reklama

Prototyp Galaxy S4 mylně označen jako Note 3

Prototyp Galaxy S4 mylně označen jako Note 3
2013-04-20T10:31:00+02:00
• 20. 4. 2013

Když se na internetu byť jen mihne fotografie nějakého zařízení, které ještě nebylo k vidění, rozjíždí se spekulace. Už jsme si zvykli na to, že se většinou nesetkáváme s kvalitními fotkami smartphonů, o který se spekuluje, že se jedná o další model daného výrobce. Nedávno se objevily zprávy, že Samsung si pohrává s novým designem u nadcházejícího modelu Note 3. Dokonce by mohlo dojít na změnu materiálu, čímž bychom se rozloučili s plastem. Ne dlouho na to se objevila údajná fotografie zmiňovaného modelu s odlišnými tvary.

sd-1 sd-2

Informace pocházela od @evleaks, ale již jednou byl tento zdroj zpochybněn. Proto jsme vyčkali a pátrali jsme po dalších náznacích. Ne dlouho na to se ale ozval web SamMobile, který jednoznačně na základě svého zdroje uvnitř Samsungu vyvrátil, že by se mělo jednat o Galaxy Note 3. Na snímcích má být zachycen jen prototyp modelu Galaxy S4. Můžete si všimnout výřezu na spodní straně, ale to by jen znamenalo, že by se mohlo jednat o Note 2.

samsung-proto-s4

Asi si říkáte, že se vůbec zařízení nepodobají, ale není to nic neobvyklého. Výrobci pro testování hardwaru vytvářejí design, který nikdy nebude použit. Takové zařízení je jen prototypem a probíhá na něm vývoj třeba softwaru a jiných součástek. Tudíž se můžete podívat na podobu současného top modelu od korejského výrobce v jeho brzkém stádiu vývoje. Samozřejmě by se i nyní mohlo jednat o klamnou informaci, ale náš redaktor, Michal Mroček, se s podobným zařízením již setkal v České republice. Bylo mu vysvětleno, že se jedná jen o prototyp pro testování. Michal dodává, že podobnost s fotografiemi je více než velká. Z tohoto důvodu tudíž stále nevíme, jakou cestou se Samsung nakonec vydá.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat