reklama

HTC rozšířil svou řadu Desire o nový model L

HTC rozšířil svou řadu Desire o nový model L
2013-04-20T09:30:02+02:00
• 20. 4. 2013

Střední třídu v Tchaj-wanu obohacuje domácí výrobce chytrých telefonů, společnost HTC, o nový model s názvem Desire L. Nad tím, zda se vůbec zařízení začne prodávat i na dalších trzích a za jakou cenu, visí prozatím otazníky, které budou vyřešeny v několika následujících týdnech. Nicméně jeho výbava a designové řešení stojí za povšimnutí, jestliže se řadíte mezi nenáročné uživatele.

HTC Desire L - bílé provedení

Telefon se vešel do těla o velikosti 128 x 66,9 x 8,9 mm a váhy 118 gramů. Disponuje 4,3palcovým Super LCD2 displejem s WVGA rozlišením 800 x 480 pixelů. Najdeme u něj dvoujádrový procesor o frekvenci 1 GHz, 1 GB paměť RAM a 4GB interní paměť rozšiřitelnou prostřednictvím paměťové microSD karty.

Výrobce záda vybavil 1800 mAh baterií a 5megapixelovým fotoaparátem s LED bleskem s automatickým ostřením (f/2.0, snímačem BSI), který je schopen zaznamenávat obraz v HD kvalitě. HTC Desire L nabídne známé hudební vylepšení Beats Audio a pravděpodobně poběží na operačním systému Android ve verzi 4.1.2 Jelly Bean společně s uživatelským rozhraním Sense.

HTC Desire L - černé provedení HTC Desire L - růžové provedení

 

 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim