reklama

HTC rozšířil svou řadu Desire o nový model L

HTC rozšířil svou řadu Desire o nový model L
2013-04-20T09:30:02+01:00
• 20. 4. 2013

Střední třídu v Tchaj-wanu obohacuje domácí výrobce chytrých telefonů, společnost HTC, o nový model s názvem Desire L. Nad tím, zda se vůbec zařízení začne prodávat i na dalších trzích a za jakou cenu, visí prozatím otazníky, které budou vyřešeny v několika následujících týdnech. Nicméně jeho výbava a designové řešení stojí za povšimnutí, jestliže se řadíte mezi nenáročné uživatele.

HTC Desire L - bílé provedení

Telefon se vešel do těla o velikosti 128 x 66,9 x 8,9 mm a váhy 118 gramů. Disponuje 4,3palcovým Super LCD2 displejem s WVGA rozlišením 800 x 480 pixelů. Najdeme u něj dvoujádrový procesor o frekvenci 1 GHz, 1 GB paměť RAM a 4GB interní paměť rozšiřitelnou prostřednictvím paměťové microSD karty.

Výrobce záda vybavil 1800 mAh baterií a 5megapixelovým fotoaparátem s LED bleskem s automatickým ostřením (f/2.0, snímačem BSI), který je schopen zaznamenávat obraz v HD kvalitě. HTC Desire L nabídne známé hudební vylepšení Beats Audio a pravděpodobně poběží na operačním systému Android ve verzi 4.1.2 Jelly Bean společně s uživatelským rozhraním Sense.

HTC Desire L - černé provedení HTC Desire L - růžové provedení

 

 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim