reklama

UMi S1: Čínská kopie HTC Butterfly/Droid DNA

UMi S1: Čínská kopie HTC Butterfly/Droid DNA
2013-04-09T13:00:35+02:00
• 9. 4. 2013

Na čínský trh se chystá vstoupit další zařízení nenápadně podobající se jednomu věhlasnějšímu telefonu od společnosti HTC. Některým z vás může být z černo-červeného provedení jasné, že se jedná o kopii modelu Butterfly neboli Droid DNA. V Číně se bude ukrývat pod označením UMi S1.

UMi S1

Tento telefon je takřka vzhledově shodný s HTC Butterfly/Droid DNA, což je asi jediné, jelikož součástky použité uvnitř se již v porovnání s originálem rozcházejí. UMi S1 nabídne čtyřjádrovým procesor MT6589 od MediaTeku s 1 GB operační pamětí RAM. Na přední straně najdeme kromě 5tipalcového HD displeje 5MPx kamerku pro uskutečnění videohovorů.

Naopak zadní část ještě zaujme 12MPx fotoaparát. Závěrem UMi S1 je možné momentálně pouze předobjednat, a to v čínských online obchodem za 229,99 dolarů, což v přepočtu vychází na přijatelných 4 549 Kč.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim