reklama

PhotoSphere jako živá tapeta pro vaše zařízení

PhotoSphere jako živá tapeta pro vaše zařízení
2013-04-09T11:30:00+02:00
• 9. 4. 2013

Když Google představil novou verzi systému Android, mnozí žasli a toužili po nové funkci aplikace PhotoSpehere. Ačkoliv se jedná o poměrně zajímavý způsob focení, mnozí si položili otázku, jestli se vůbec podobné fotografie prosadí. Nedávno jsme vám představili službu SphereShare od českého autora, která slouží pro sdílení takových výtvorů.

unnamed (5)

Nyní se objevuje další novinka, díky které najdete další využití pro vaše PhotoSphere fotografie. Pokud si myslíte, že ta vaše je natolik dokonalá, že by se vyjímala v celé své kráse na displeji vašeho smartphonu, existuje tu aplikace Photosphere Live Wallpaper.

2013-04-08 18.47.58unnamed (13)

Její použití je poměrně jednoduché. Při spuštění vyberete položku pro výběr živé tapety, kde následně zaškrtnete „Custom image“. Můžete si tak vybrat PhotoSphere fotku přímo z vašeho alba, která bude použita jako živá tapeta na vaši plochu. Při procházení mezi jednotlivými obrazovkami se následně bude natáčet dle směru procházení. Bohužel se mi nezdá výsledná kvalita použité fotografie, ale snad se jedná jen o chybu mé fotky.

logo-app Photosphere Free Wallpaper Kittehface Software Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim